Szanowni Państwo,
przed nami jeszcze dwa miesiące wakacyjnego odpoczynku oraz dyżur wakacyjny, podczas którego nasza placówka będzie nadal funkcjonowała dla dzieci i rodziców.
Jednocześnie wraz z zakończeniem roku szkolnego 2025/2026 zamknęliśmy ostatni rozdział działalności dydaktycznej Przedszkola Miejskiego nr 11 w Będzinie. Formalnie placówka zakończy swoją działalność z dniem 31 sierpnia 2026 roku.
Dziękujemy wszystkim, którzy przez lata byli częścią naszej historii – Dzieciom, Rodzicom, Pracownikom, Absolwentom oraz Przyjaciołom Przedszkola.
Pozostają wspomnienia, wzruszenia i wdzięczność za wspólnie spędzone lata.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Dyrektor i Pracownicy
Przedszkola Miejskiego nr 11 w Będzinie