Aktualności

Aktualności

          • Jemioła 🌿

          • Jemioła to symbol miłości, dostatku i szczęścia, a jej wiecznie zielone pędy wieszane w domach mają chronić przed złem i przynosić pomyślność na nadchodzący rok.

            Wszystkim naszym przedszkolakom oraz ich rodzinom życzymy Zdrowych, Spokojnych, pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz samych dobroci na nadchodzący Nowy Rok!

          • 📢 Rozwiązanie konkursu „Mój własny Anioł”

          • Mama powiedziała mi kiedyś, że każdy ma swojego Anioła i będzie go miał zawsze.

            Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem:

             

            „Anioł – pomocnik Mikołaja” 👼🎅

             

            Poniżej prezentujemy zdjęcia oraz prace zwycięzców.

             

            Wybór nie był łatwy – było wiele rozmów, sporów i długich narad, ponieważ wszystkie prace były wyjątkowe.

            Po długich obradach udało się jednak wyłonić zwycięzców.

             

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za ogromne zaangażowanie 💙

          • Anioły dla Aniołków 🪽

          • Jest to projekt pełen serca, którego celem jest niesienie radości i nadziei.

            Zaskakująca wizyta na oddziale onkologii była wyjątkowym momentem – pełnym uśmiechów, wzruszeń i pozytywnej energii. Nasza obecność na chwilę oderwały pacjentów od codziennych trosk, wnosząc do szpitalnych sal ciepło i radość 🦒🐆🦄🐼

          • Uroczysta Wigilia 🎄

          • Serdecznie dziękujemy za udział w Wigilii Przedszkolnej. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ciepłą atmosferę oraz zaangażowanie, które sprawiły, że to spotkanie było wyjątkowe. 🎄✨

          • Zapach świąt 🍊

          • Czym pachną święta?

            Święta pachną pomarańczą i goździkami. Taki zapach unosi się także u nas w przedszkolu. Nasze dzieci z radością zabrały się do pracy i własnoręcznie dekorowały pomarańcze goździkami. Było twórczo, wesoło i bardzo aromatycznie. Ach, jak pięknie pachnie świąteczny czas …

          • Dentobus 🦷🪥

          • Sprawdzaliśmy stan swoich ząbków w dentobusie, który zawitał do naszej placówki. 🦷🪥

            Mali podopieczni chętnie uczestniczyli w przeglądach, a wizyta była świetną okazją do przypomnienia, jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej.

          • Mój Własny Anioł ❤️

          •  

            Wczoraj w Naszym Przedszkolu odbyła się 15 edycja miejskiego konkursu Mój Własny Anioł.

             

            Uroczystość była bardzo wyjątkowa dzięki pięknym występom Naszych Przedszkolaków i tematycznej dekoracji ❤️

            W ramach konkursu najmłodsze przedszkolaki cudownie udekorowały piernikowe aniołki , to był bardzo mile spędzony.

             

            Dziękujemy serdecznie za tak liczne przybycie!

          • Mikołajki 🎅🏼

          • Mikołaj to taki święty,

            Co dzieciom przynosi prezenty.

            Ma brodę siwą i wąs kręcony,

            Gruby brzuszek i płaszczyk czerwony. 🎅🏼

          • Aniołki Aniołkom 🪽

          • Akcja nabiera tempa - zbiórka w ramach projektu Aniołki Aniołkom 🪽

             

            Czujemy się jak elfy Świętego Mikołaja i pakujemy paczki dla onkologii w Zabrzu i Katowicach 🎅🏼🤶🏻

             

            Dziękujemy za zebrane artykuły i czekamy na pozostałe! ♥️

          • Andrzejki w Naszym Przedszkolu🔮🧚🏻‍♀️🧙🏻‍♀️

          • "To malutka czarownica

            Co urokiem swym zachwyca

            Przyleciała na Andrzejki

            A z nią kotek jej maleńki"

                                  .....    

            To Andrzejki przecież dziś

            Lej wosk, czaruj, o czym śnisz

            Zostań małą czarownicą

            Baw się z całą okolicą"

          • Herbatka dla seniora 👵🏼👴🏼

          • W miesiącach jesiennych świętujemy ważne wydarzenia, są to: Międzynarodowy Dzień Osób Starszych oraz Europejski i Ogólnopolski Dzień Seniora. Przedszkolaki miały zorganizowane zajęcia tematyczne związane z tymi świętami, a dzisiaj odwiedziliśmy Dom Osób Starszych w Preczowie. Przekazaliśmy zebrane herbatki, przedszkolaki zaprezentowały poznane piosenki i recytowały wierszyki, kolorowały obrazki, które wręczyły seniorom, a na koniec wspólne biesiadowanie - czekała na nas ciepła herbatka☕ i łakocie🍪. Było dużo radości😄 i wzruszeń❤️. Lubimy takie akcje- dziękujemy za gościnę i do zobaczenia niebawem:)