We wtorek rozpoczęliśmy świętowanie kolorowego tygodnia ziemi 🌍
Na pierwszy dzień, przypadł dzień ziemi i lasu 🌳🌲
💚 kolor zielony 💚
Najpierw podczas spaceru poznawaliśmy różne rodzaje drzew następnie udaliśmy się do biblioteki, by z książek dowiedzieć się jeszcze więcej 🌳🌲
Nie zabrakło również zielonych akcentów w Naszej kuchni!
Uśmiechnięte kanapeczki z ogórkiem i szczypiorkiem na śniadanko, zupka szczawiowa i kakaowe naleśniki z dżemem o smaku kiwi na obiad, a podwieczorek dopasowany idealnie do okazji, zielona babeczka z polewą czekoladową i posypką, która wygląda jak kolorowa łąka 🌱🏵️