Szanowni Rodzice,
W imieniu wszystkich pracowników przedszkola i dzieci, serdecznie dziękujemy za Wasze liczne przybycie na "Rodzinny Dzień Ziemniaka". Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna i sprawiła, że ta uroczystość była jeszcze bardziej wyjątkowa.
Dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i za to, że razem tworzymy tak ciepłą i przyjazną atmosferę w naszym przedszkolu.
Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia!
